Графік работи call-центру:

Пн - Пт: 09:00 - 20:00
Сб: 10:00 - 16:00
Вс: 10:00 - 16:00
+38 (044) 333 40 79
Графік работи call-центру:

Будні: 09:00-20:00

Сб: 10:00-16:00

Нд: 10:00-16:00

Порівняти Порівняти
Кабінет
Завітайте до наших магазинів в Києві
Atlantic Блог Double Steatite

Double Steatite

Double Steatite

Електричні водонагрівачі, в яких застосована технологія Double Steatite, користуються великим попитом. З ними ви зможете нагрівати воду в 2 рази швидше і не турбуватися про обсяг бака.

У чому полягають особливості технології?

Конструкція водонагрівача серії Double Steatite складається з двох внутрішніх баків, всередині яких знаходиться по одному ТЕНу «сухого типу». Захисну функцію в ній забезпечують колби з емальованим покриттям і цирконієм, куди поміщені нагрівальні елементи. ТЕНи сконструйовані з стеатиту - спресованого силікату магнію, якому властиві наступні характеристики:

  • високий рівень тепловіддачі;
  • стійкість до екстремально високих температур - матеріал витримує до +1000 градусів Цельсія;
  • довговічність.

Унікальність Double Steatite полягає в тому, що вода потрапляє в другий резервуар вже теплою. Таким чином, остигає вона набагато довше ніж в класичних водонагрівачах з одним баком. 

Основні переваги

Головний плюс - це те, що технологія Double Steatite забезпечує прискорення нагріву води. Подібного результату вдалося досягти за рахунок маленького розміру обох резервуарів - чим менше діаметр бака, тим менше дзеркало змішування. Серед інших переваг слід зазначити:

  • можливість управління запуском нагрівальних елементів – вибір одночасного або почергового запуску) - передбачена в деяких моделях;
  • велика площа тепловіддачі - показник, позитивно впливає на ККД;
  • якісне покриття деталей емаллю з вмістом цирконію, що захищає від негативного впливу факторів із зовнішнього середовища;
  • нівелювання ризику утворення електромеханічної корозії за рахунок різниці потенціалів;
  • продовження терміну експлуатації обладнання за рахунок зниження навантаження на ТЕНи – нагрівальні елементи можуть працювати по черзі.