Графік работи call-центру:

Пн - Пт: 09:00 - 20:00
Сб: 10:00 - 16:00
Вс: 10:00 - 16:00
+38 (044) 333 40 79
Графік работи call-центру:

Будні: 09:00-20:00

Сб: 10:00-16:00

Нд: 10:00-16:00

Порівняти Порівняти
Кабінет
Завітайте до наших магазинів в Києві

Вибрати бойлер

 • К-ть користувачів:
  0
  0
  0
  0
 • Тип ТЕНа:
  0
  0
 • Форма водонагрівача:
  0
  0
  0
  0
  0

Обігрівачі, водонагрівачі (бойлери) Atlantic

Вибрати конвектор

 • Площа приміщення:
  0
  0
  0
  0
  0
 • Енергоспоживання:
  0
  0
  0
 • Управління:
  0
  0

Підберемо і проконсультуємо

Швидко доставимо

Якісно змонтуємо

100% оригінальна продукція

Хіти продажів

Схема монтажу водонагрівача

Наші послуги

Atlantic Steatite Cube
Монтаж обладнання Atlantic Періодичне відключення гарячої води стало звичним для багатьох жителів міст. Щоб уникнути проблем, пов'язаних з цим, можна придбати і встановити водонагрівач. З ним вам буде забезпечена гаряча вода в будь-який час.
Останні статті з блогу

Технології Atlantic

Останні відгуки покупців

Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S
Диво-нагрівач і в господарстві знадобився як не можна доречі. Досить добре справляється з усіма своїми функціями і претензій не маю. Все ок. Я задоволена.
Наталія
13.07.2019
Atlantic Steatite Cube VM 50 S3C
Вибирали довго, в кінцевому підсумку вирішили купити цей, тому що він підкуповує своєю гарантією. Але є й інші переваги. Наприклад, у нього сухий тен, до того ж цей бойлер для нагріву води оснащений хорошою системою регулювання тиску. Багато хто на це не особливо звертають увагу, але це важливий елемент. Від нього може залежати довговічність. Хороша теплоізоляція. З дрібниць скажу про систему управління і настройки. Все зрозуміло і легко. Ціна цілком прийнятна для такого бойлера. Спасибі магазину, що може доставляти товари навіть в інші області. До Херсона доставили без затримок.
Виктория
13.11.2017
Atlantic Vertigo Steatite 30 MP 025 F220-2-EC
Коли наш старенький бойлер на дачі знову зламався, вирішили більше не витрачатися на ремонт, а просто придбати новий. Цей замовили, тому що у нас місце обмежено і більшого обсягу просто не помістився б. Дача у нас під Чернівцями, куди і привезли нам замовлення. З весни користувалися щодня, оскільки практично все літо живемо за містом. Задоволений. Цей бойлер для нагріву води гріє швидко, довго тримає температуру. Ціна його в цьому магазині вигідна. Я порівнювала з іншими і вирішила не переплачувати. Гарантія 7 років – цього достатньо, щоб виявити будь-заводський брак.
Капустин
11.06.2017

Чи чули ви про бренд Atlantic? Ми впевнені, що так, адже ця компанія - один з найбільш відомих і популярних в Україні виробників водонагрівачів і конвекторів. Звичайно, слава фірми вже давно охопила весь світ, але, незважаючи на це, співробітники Атлантик в своїй роботі продовжують робити основний акцент на забезпеченні саме європейських, зокрема з України, споживачів якісними і надійними приладами.

Успіх в традиціях Atlantic

Як виробник, Atlantic почав свій шлях в 1968 році з французького міста Ля-Рош-сюр-Йон в якості невеликого сімейного підряду по ремонту електричних побутових приладів. І вже після 4 років роботи інженери Атлантік створили щось унікальне - початок 70-х ознаменувався випуском першого серійного конвектора, а в 1978 додана виробнича лінія для водонагрівачів.

З тих пір Atlantic регулярно представляють нові моделі, що мають поліпшені параметри, трендовий дизайн і славляться інноваційними матеріалами. І в той же час всі моделі залишаються простою в експлуатації, надійною і довговічною технікою. В Україні Атлантік вважається однією з найпопулярніших фірм. Пристроям саме цієї марки віддають перевагу наші співвітчизники навіть перед іншими популярними брендами.

Майже 50 років триває збірка кліматичної техніки в цехах Atlantic. За цей час Atlantic отримані десятки патентів, відкриті 17 повноцінних заводів по всьому світу і представництва в 70 країнах світу.

Франція-Україна для Вас

Популярність саме в нашій країні Атлантік завоював завдяки ще одному фактору, крім загальновизнаної ефективності та простоти використання - заводу «Укратлантік» притаманний інноваційний підхід до виробництва. Він відкритий в 2008 році, розташований в Одесі, і є офіційним автоматизованим комплексом Atlantic. Спочатку на фабриці випускалися тільки водонагрівачі, але після 3 років роботи також відкрита лінія збирання електричних конвекторів. Фактично, для українських покупців виробництво виглядає наступним чином:

 • інженери у Франції розробляють нову модель;
 • там же збирається тестовий зразок;
 • креслення передаються в Україну;
 • випуск новинки починається у нас в країні.

Саме близькість, зрозумілість і прозорість виробничих процесів пояснює любов населення України до Атлантік. Крім того, важливими факторами є і висока швидкість технічного обслуговування і заміни деталей при форс-мажорних обставинах, і вузька спеціалізація заводу на специфіці споживачів зі Східної Європи.

Можливий, звичайно, і інший варіант. Ще два заводи поставляють продукцію Atlantic в Україну. Вони розташовані безпосередньо у Франції, і в Єгипті. Зрозуміло, ні про яке зниження якості або відмінності в збірці, наприклад, водонагрівачів мови не йде. Зрештою, всі три фабрики випускають водонагрівачі Атлантік для європейського ринку.

Що наш інтернет-магазин Atlantic-Market пропонує

Наш магазин - офіційний партнер Атлантік, на контрактній основі реалізує фірмову продукцію - бойлери та конвектори. Апарати обох типів відносяться до кліматичних, хоча і повністю відрізняються один від одного.

Водонагрівачі

За конструкцією бойлери представляють собою два металевих бака, один всередині іншого, між якими є шар ізоляційного матеріалу. У внутрішній ємності встановлений ТЕН. У водонагрівач набирається вода, гріється до необхідного значення і використовується в побутових потребах. Бойлер знадобиться:

 • при регулярних відключеннях або відсутності централізованого гарячого водопостачання;
 • для економії енергії на котлах і грошей за квитанціями за гарячу воду;
 • якщо вам потрібна автономність від комунальних служб або твердих теплоносіїв.

Бойлери Atlantic без проблем забезпечать гарячою водою будь-яку сім'ю, адже представлені моделями об'ємом від 10 до 300 літрів.

Конвектори

Фактично, це обігрівачі, які не вимагають теплоносія і підключення до водопровідної труби. Вони працюю від побутової електромережі, як і бойлери, і нагрівають атмосферне повітря всередині корпусу, направляючи його через спеціальні жалюзі в кімнату. Нагрівачі Атлантик мають переваги і перед масляними обігрівачами, і перед централізованою системою, вони:

 • економічні;
 • безпечні;
 • легкі в обслуговуванні;
 • прості в монтажі;
 • не викликають проблем при експлуатації;
 • їх ефективність не залежить від зовнішніх умов.

Модельний ряд цих приладів від Атлантік дозволяє організувати опалення як житлових, так і промислових приміщень.

Європейська якість за українськими цінами

Варто відзначити, що компанія Atlantic використовує матеріали, вироблені в Європі, не довіряючи навіть збірку бойлерів азіатським фахівцям. Керівники фірми вважають, що населення Старого Світу гідне тільки кращих водонагрівачів і конвекторів, тому дотримується політики:

 • ефективності;
 • актуальності;
 • технологічності;
 • доступності.

Це робить всі бойлери та обігрівачі Atlantic максимально надійними і якісними.

Читати далі

Приховати