Графік работи call-центру:

Пн - Пт: 09:00 - 20:00
Сб: 10:00 - 16:00
Вс: 10:00 - 15:00
+38 (044) 333 40 79
Графік работи call-центру:

Будні: 09:00-20:00

Сб: 10:00-16:00

Нд: 10:00-15:00

Порівняти Порівняти
Кабінет
Безкоштовна доставка при покупці акційних товарів
Atlantic Газові колонки Atlantic

Газові колонки Atlantic

Газові колонки Atlantic - проточні димохідні водонагрівачі побутового призначення. П'єзоелемент підпалює пальник, який здійснює нагрів теплообмінника, по якому проходить вода. Включення і відключення устаткування відбувається по відкриттю / закриттю крана. Устаткування вертикальне, призначене для монтажу на стіні, має нижнє підведення труб.

Газова колонка Атлантик економно витрачає газ, його потік регулюється відповідно до напору води. Управління водонагрівачем автоматичне. Устаткування може бути з дисплеєм або без залежно від моделі. Його установка можлива тільки в спеціальних приміщеннях, які відповідають нормативним вимогам. Підключення проводиться до труби газопостачання, водопроводу і димоходу. Таке обладнання встановлюється тільки на несучі стіни.

Газові водонагрівачі Атлантік надійні і довговічні. Обладнання оснащене датчиком температури випускних газів, який забезпечує безпеку. Він відключає пальник, що свідчить про несправність димоходу. Також в колонках є датчик тиску води, який запобігає увімкненню пальника при дуже низьких показниках.

Особливості технічного обслуговування газових колонок Atlantic

Газовий проточний водонагрівач Atlantic потребує щорічного обслуговування, яке має здійснювати представник сервісного центру. Від регулярності таких профілактичних робіт залежить безпека при експлуатації водонагрівача, а також тривалість терміну його служби. У процесі технічного обслуговування повинні бути виконані наступні види робіт:

  • перевірка справності системи запалювання;
  • очищення зовнішньої поверхні теплообмінника;
  • очищення газового та водного фільтрів.

Не слід самостійно розбирати газовий водонагрівач Atlantic і намагатися зробити його технічне обслуговування. Це не безпечно.

Газові колонки Атлантик ціна радує споживачів

Купити газову колонку Atlantic вам пропонує інтернет-магазин Atlantic-Market, який є офіційним партнером виробника даного обладнання і пропонує найвигідніші умови його покупки. Ми рекомендуємо оригінальне обладнання і надаємо від виробника гарантію на 12 місяців. Придбати газові колонки-водонагрівачі ви можете за допомогою онлайн-форми або по телефону. У Києві фахівці нашої компанії готові провести монтаж колонки в зручний для вас час.

Територією України інтернет-магазин «Atlantic-Market» організовує доставку колонок газових Атлантик за допомогою послуг транспортної компанії «Нова пошта». Якщо вас такий спосіб доставки не влаштовує, ми готові піти назустріч і відправити іншим перевізником. Вивчайте відгуки про газові проточні водонагрівачі і використовуйте можливість їх замовити у офіційного представника компанії-виробника. Встановлена ​​нами вартість допоможе вам заощадити при придбанні устаткування для нагріву води.

Газові колонки Atlantic: питання та відповіді
⮞ Де купити газову колонку Atlantic?

Купити газову колонку Atlantic ви завжди можете у нас в інтернет-магазині. Наша компанія є спеціалізованим центром Atlantic і пропонує оригінальні моделі від виробника. Вирішивши купити газову колонку Atlantic в нашому магазині, ви отримуєте офіційну гарантію (з усіма документами, зрозуміло) і повну впевненість в надійності і довговічності обладнання.

⮞ Яку газову колонку Atlantic вибрати?

Перед тим як думати, яку газову колонку Atlantic вибрати, визначте бюджет, який ви готові витратити на її покупку. А потім визначте, які завдання вона повинна виконувати. Після цього уважно вивчайте наш каталог і вибирайте відповідну для себе модель. Для вашої зручності на сайті є набір фільтрів, за допомогою яких можна швидко знайти газову колонку з потрібним типом розпалу, вагою, габаритами і т. д.

⮞ Яку газову колонку Atlantic встановити?

Щоб зрозуміти, яку газову колонку Atlantic встановити, відштовхуйтеся від кількості людей, які проживають у вашому будинку. А потім вибирайте відповідну по продуктивності модель.

⮞ Де купити газову колонку Atlantic з установкою?

Крім продажу опалювального обладнання наша компанія також надає послуги з його монтажу. Так що у нас ви завжди можете купити газову колонку Atlantic з установкою (пропозиція дійсно тільки для покупців з Києва та області). Від нашої компанії ви отримуєте хорошу знижку за комплексне замовлення і подвійну гарантію (на газову колонку і монтажні роботи). Плюс вам не доведеться витрачати час на пошуки інших підрядників.

Читати далі

Приховати

Результатів (2) Фільтр
Сортувати:
Фільтр
Показати по:
Код: 124646
Atlantic by innovita Trento lono Select 11 iD
  • 314
  • 592
  • 245
Газова колонка

Atlantic by innovita Trento lono Select 11 iD

6 009 грн
Гарантія 1 рік
Продуктивність, л/хв: 2.5-10.8 Номінальна теплова потужність, кВт: 21.8 Номінальна теплопродуктивність, кВт: 19 Вага теплообмінника, кг: 2.7 Мінімальна теплопродуктивність, кВт: 7.5 Тип розпалювання: Електронний (від батарейок)
Код: 124647
Atlantic by innovita Trento Pilot MAX 11
  • 314
  • 592
  • 245
Під замовлення
Газова колонка

Atlantic by innovita Trento Pilot MAX 11

Гарантія 1 рік
Продуктивність, л/хв: 2.5-10.8 Номінальна теплова потужність, кВт: 21.8 Номінальна теплопродуктивність, кВт: 19 Вага теплообмінника, кг: 2.7 Мінімальна теплопродуктивність, кВт: 7.5 Тип розпалювання: Електронний (кнопкою)
Показано з 1 до 2 із 2 (всього 1 сторінок)
Корисна інформація