Графік работи call-центру:

Пн - Пт: 09:00 - 20:00
Сб: 10:00 - 16:00
Вс: 10:00 - 16:00
+38 (044) 333 40 79
Графік работи call-центру:

Будні: 09:00-20:00

Сб: 10:00-16:00

Нд: 10:00-16:00

Порівняти Порівняти
Кабінет
Завітайте до наших магазинів в Києві
Atlantic Про компанію


«Atlantic-Market» - офіційний центр продажів обладнання Атлантік в Україні
водонагрівачі Atlantic конвектори Atlantic
Про компанію
«Найкращий спосіб створити щось визначне - це створити щось просте» Річард Кох

Atlantic-Market - це офіційний інтернет-магазин, спеціалізований центр продажів обігрівачів та водонагрівачів від брендів Atlantic, Thermor, Round. Ви обов'язково отримаєте професійну консультацію в питанні підбору потрібної моделі. Особливо консультація допомагає, коли не ясно який саме водонагрівач підійде під ваші умови використання (інтенсивність, кількість користувачів, місце для установки, новий або старий будинок та ін.). Ви ставите нашим експертам завдання: «Потрібен бойлер...», і вам одразу ж пропонується кілька оптимальних варіантів і ви вибираєте, що з наданого асортименту більше подобається за характеристиками або за ціною. Завод виробник дає офіційну гарантію на всі товари. А наші монтажні бригади забезпечують якісний монтаж будь-якої обраної вами моделі обладнання в Києві та Львові.

«Ми допомагаємо вирішити ваше завдання крок за кроком, від вибору до монтажу»
Принципи роботи магазину Atlantic-Market
Потреби клієнта - перше, на що потрібно звернути увагу
Насамперед ми орієнтуємося у вашій ситуації і пропонуємо ту продукцію, яка вирішить ваші задачі.
Монтаж - це теж «товар», який повинен відповідати якості обладнання
Якісно монтуємо обладнання в приміщенні, відповідно до площі, розташування і форми кімнати. Даємо дворічну гарантію на монтаж, що дорівнює заводській гарантії на електричні ТЕНи, термостати та іншу електроніку.
Час клієнта дуже цінний
Забезпечуємо оперативну, своєчасну доставку. Якщо ми говоримо, що завтра до 15 години обігрівач приїде до вас, то ви його отримаєте саме завтра, і до 15:00. Так ми економимо і свій, і ваш час.
Ви можете оплатити замовлення так, як зручно вам
Вибирайте будь-який вид оплати: готівкою у нас в офісі, або кур'єру, переказом зі стандартної банківської картки Visa або MasterCard. Юридичні особи мають можливість розрахуватися безготівково з ПДВ (оплати приймаються тільки в грн., готівковий розрахунок тільки до 50 тис.грн.).
Наявність на складі
98% того, що є у нас на складі, ми зможемо відразу ж доставити до вас.
Більше 5 років Atlantic-Market працює за цими принципами
У нас сформувався чіткий алгоритм обробки ваших заявок, підібралися фахівці, яким довіряємо ми і наші клієнти.
Бренди, представлені в Atlantic-Market

Компанія заснована в 1968 році у Франції. Все починалося з виробництва конвекторів, через кілька років з'явилися перші водонагрівачі під брендом ATLANTIC. Сьогодні це найбільша європейська компанія з виробництвом в Таїланді, Франції та представництвом в Дубаї.

Принципи бренду ATLANTIC
Гнучкість
У кожній країні свої особливості електромереж, клімату, можливостей використання альтернативної енергії. «Атлантік» підлаштовується під особливості країн споживачів і адаптує обладнання під конкретні реалії.
Безперервне впровадження нових технологій
З'явилися сухі ТЕНи - і вони вже стоять на бойлерах Атлантік, розроблені аноди для запобігання корозії всередині бака, і цим захистом вже обладнані електричні водонагрівачі.
Економія та ефективність
Водонагрівачі та прилади опалення легкі в застосуванні і завжди забезпечуються функціями для економії енергії.
Практичність
Як тільки з'являється шанс спростити конструкцію або зробити її більш міцною, компанія обов'язково вдосконалює свої рішення, намагаючись залишати цінник в розумних і доступних межах.
Особливості та цілі компанії

Головне прагнення компанії ATLANTIC – зробити продукцію максимально ефективною при мінімальних витратах електроенергії. Крім того, бренд активно працює над поєднанням традиційних і альтернативних джерел енергії. У розробки постійно впроваджуються якісні інновації, здатні поліпшити ККД обладнання, зробити його більш економним або подовжити термін служби. Зробити бойлери і конвектори по-сучасному зручними, зберігаючи європейську якість – постійна мета «Антантік». За це бренд отримав визнання користувачів, кращі відгуки, і саме тому в асортименті нашого магазину продукції ATLANTIC присвячена велика частина сторінок.

THERMOR

Сонячна енергія для опалення будинку, антипиловий і антикорозійний захист, першість в виробництві інфрачервоних обігрівачів - все це бренд THERMOR. Сьогодні він входить до Групи Atlantic, хоча був заснований в Орлеані (Франція) набагато раніше компанії Атлантік - в 1931 році.

Фірма виробляє водонагрівачі Thermor і обігрівачі для домашніх потреб та облаштування промислових приміщень. Компанія запатентувала ряд унікальних технологій, що зробило продукцію енергоефективною та значно підвищило продуктивність опалювального обладнання та водонагрівачів.

Головні принципи марки Термор

Бренд THERMOR активно працює над впровадженням на ринок продукції, яка живиться від альтернативних джерел енергії. Це допомогло значно знизити витрати на обслуговування, збільшило термін експлуатації, не кажучи вже про користь для глобальної екосистеми. Простий приклад: водонагрівач з насосом AéromaxPremium дуже легко монтується в приміщенні і економить до 80% електроенергії в порівнянні з приладами таких же габаритів потужності.

Якщо і у вашому будинку з'явився прилад з фірмовою емблемою у вигляді дракона, значить, в найближчі 7 років ви забезпечені теплою водою або комфортним мікрокліматом. Без переплат.

Round

Round – окрема серія водонагрівачів, що випускаються під маркуванням Atlantic. Кращі технічні рішення тут вміло комбінуються з елегантним лаконічним дизайном і привабливим цінником.

Накопичувальні бойлери Round поставляються в різних варіантах обсягу бака, працюють безшумно і ідеально підходять для умов українського ринку з жорсткою водою і гострою необхідністю економити енергію.