Графік работи call-центру:

Пн - Пт: 09:00 - 20:00
Сб: 10:00 - 16:00
Вс: 10:00 - 16:00
+38 (044) 333 40 79
Графік работи call-центру:

Будні: 09:00-20:00

Сб: 10:00-16:00

Нд: 10:00-16:00

Порівняти Порівняти
Кабінет
Завітайте до наших магазинів в Києві
Atlantic Блог O'Pro Ohmic Protection

O'Pro Ohmic Protection

O'Pro Ohmic Protection

Технологія O'Рro Ohmic Protection, створена французькими інженерами, покликана продовжити термін служби водонагрівачів. Вона забезпечує максимально надійний захист внутрішнього бака від руйнування в процесі експлуатації. Довговічність роботи обладнання досягається за рахунок спеціального пристрою, який встановлюється між нагрівальним елементом і магнієвим анодом. Воно активізує і примножує антикорозійні характеристики магнієвого анода.

У чому полягають переваги даної технології:

  • економія на техобслуговуванні - для водонагрівачів, в яких передбачена O'pro Ohmic Protection, техобслуговування досить проводити один раз на рік;
  • авторський дизайн, який гармонійно поєднується з будь-яким інтер'єром;
  • сучасний набір функцій управління-весь модельний ряд оснащений зовнішнім регулюванням температури і індикатором нагріву. 

Для кого розроблена технологія?

Магнієвий анод, який прийнято вважати основним "щитом" від оксиду заліза, захищає нагрівальний елемент від корозії. Згодом анод руйнується, тому важливо проводити регулярне техобслуговування. Водонагрівачі серії O'pro призначені для людей, які цінують економію і бажають отримати чудову якість за прийнятну ціну. Інженери Atlantic Group створили модельний ряд під найрізноманітніші потреби:

  • Для маленьких приміщень, наприклад, на кухню - моделі O'pro Small об'ємом 10 і 15 л;
  • Для квартир - O'Рro Profi з нагрівальним елементом потужністю 1,5 кВт або O'Рro Horizontal для горизонтальної установки;
  • Для котеджів, офісів та інших приміщень, де є потреба у великій кількості води – O'pro Turbo.