Графік работи call-центру:

Пн - Пт: 09:00 - 20:00
Сб: 10:00 - 16:00
Вс: 10:00 - 15:00
+38 (044) 333 40 79
Графік работи call-центру:

Будні: 09:00-20:00

Сб: 10:00-16:00

Нд: 10:00-15:00

Порівняти Порівняти
Кабінет
Завітайте до наших магазинів в Києві та Одесі
Atlantic Сервіс водонагрівача в Києві та Одесі

Водонагрівач став працювати гірше, ніж зазвичай? Почав постійно перегріватися? Занадто довго гріє воду? Або став подавати її в меншій кількості? Це перші дзвіночки, які "натякають", що вам потрібен сервіс бойлера.

Замовити дану послугу Ви можете у нас в Atlantic-Market. Наша компанія здійснює сервіс водонагрівачів в Києві та Одесі і допомагає вирішити будь-які виниклі несправності. Сервісні послуги виявляються професіоналами, тому на всі види робіт ми даємо гарантію якості.

Навіщо потрібен сервіс бойлера?

Регулярний сервіс водонагрівача гарантує безперебійну роботу обладнання протягом тривалого часу. Процедура виконується нечасто (1-2 рази на рік), зате позбавляє вас від непередбачених поломок і витрат на їх усунення.

Зокрема, своєчасна чистка бойлера:

 1. Захищає внутрішній бак від впливу корозії (якщо робити сервіс згідно з усіма вимогами – обладнання збереже свій первинний зовнішній вигляд і прослужить вам не один рік).
 2. Захищає ТЕН від впливу корозії.
 3. Зменшує енергоспоживання (якщо на ТЕНі з'явилася накип, він повільніше нагрівається і, відповідно, більше споживає).
 4. Прискорює нагрів води.

Також регулярне обслуговування бойлера зберігає обсяг води, що подається в тій же кількості. Адже якщо нічого не робити, то він знизиться через утворення накипу у внутрішньому баку. Це звичайний процес. Повністю зупинити його неможливо, зате можна мінімізувати збиток (за рахунок періодичного обслуговування).

І, мабуть, найголовніше: про обов'язковий сервіс зазначено в техпаспорті бойлера будь-якого бренду. Всі виробники настійно радять виконувати дану процедуру - і це один з тих випадків, коли до їх рекомендацій краще прислухатися.

Періодичність проведення сервісу водонагрівача: як часто його потрібно виконувати?

Варто відзначити, що терміни проведення сервісу водонагрівача залежать від:

 • ТЕНа (сухий або мокрий);
 • умов експлуатації обладнання (в побуті або в промисловій сфері);
 • виробника (кожна компанія вказує в техпаспорті своїх моделей різний термін для проведення сервісу).

Зокрема, сервіс бойлера, який встановлений в квартирі або приватному будинку, виконується:

 • з мокрим нагрівальним елементом – 1 раз в 12 місяців;
 • з сухим - 1 раз в 24 місяці.

Для моделей же, які експлуатуються в кафе, спортивних залах або на виробництві, обслуговування виконується:

 • з мокрим нагрівальним елементом - кожні 6 місяців;
 • з сухим - кожні 6 місяців.

При першому сервісі майстер обов'язково перевіряє якість води. І якщо виникне така необхідність – може порадити проводити роботи з обслуговування техніки частіше рекомендованих термінів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що багато компаній настійно радять регулярно виконувати сервіс бойлерів. Крім того, своєчасне обслуговування є однією з умов для збереження гарантії на техніку.

У стандартний сервіс водонагрівача входить:

 1. Виїзд майстра.
 2. Робота майстра.
 3. Магнієвий анод.
 4. Прокладка.
 5. Матеріали для облаштування робочого місця.
 6. Матеріали для упаковки з'єднань.

Стандартний сервіс займає за часом в середньому 2 - 2,5 години.

У вартість сервісу водонагрівача не входять:

 • кульові крани (якщо виникне необхідність в їх заміні);
 • елементи, що піддаються впливу корозії;
 • додаткові роботи, які не виконуються під час стандартного сервісного обслуговування.

Сервіс бойлера може виконуватися 2 способами. У першому випадку бак знімається зі стіни, а в другому – не знімається. Оптимальний спосіб вибирається нашими фахівцями вже на місці (після огляду техніки).

Якщо сервіс (чистка) водонагрівачів виконується з попереднім демонтажем – доведеться знімати кульові крани. І, цілком ймовірно, що повторно використовувати їх не вийде. Про цей нюанс наші фахівці проінформують вас заздалегідь, порадивши замінити їх на нові.

Якщо в процесі діагностики майстер побачить, що фланець, ТЕН або інші елементи схильні до корозії – він теж порадить замінити їх на нові за додаткову плату. Хоча остаточне рішення тільки за вами.

Всі ці нюанси попередньо обговорюються з нашими майстрами ще до початку робіт. І в разі вашої згоди на заміну комплектуючих – їх вартість оплачується в окремому порядку.

Рекомендації з підготовки бойлера до обслуговування

Сервісні роботи повинні виконуватися з остиглим обладнанням. Тому Ви повинні відключити його від електромережі за 12 годин до приїзду наших фахівців. Якщо ж у вас немає такої можливості (з різних причин), тоді треба вимкнути обладнання як мінімум за 2 години. Це найменший час, який потрібно для охолодження техніки.

І додатково потрібно подбати, щоб на пристрій не подавалася холодна вода. На цьому ваша участь в підготовчих роботах вважається завершеною.

Навіщо треба міняти магнієвий анод?

Даний елемент виконує 2 завдання:

 • Захищає водонагрівач від корозії;
 • Запобігає появі накипу на стінках пристрою і поверхнях ТЕНа.

Але він має обмежений термін служби - в середньому 1-3 роки. Точний період залежить від якості вихідної води.

Якщо ж не замінити даний елемент в потрібний час - почнуться проблеми:

 • на стінках водонагрівача з'явиться накип;
 • бак постраждає від впливу корозії;
 • ви затопите свій будинок і, можливо, навіть жителів знизу.

Що легше і дешевше - замінити анод або купувати новий водонагрівач? Вибір очевидний.

Професійне сервісне обслуговування бойлерів в Києві та Одесі

Наша компанія надає професійний сервіс бойлера в Києві багато років. У нас працюють власні інженерно-технічні бригади, які виконують обслуговування водонагрівальної техніки від будь-яких виробників.

Всі наші майстри - професіонали своєї справи, і ми в них не сумніваємося. Але щоб і ви були повністю спокійні, ми даємо 100% гарантію на проведення будь-яких сервісних робіт. Знаючи це, ви можете не сумніватися, що будь–які недоліки будуть усунені, а необхідні комплектуючі - замінені на нові. І що в найближчі роки водонагрівач буде працювати стабільно і безперебійно (при дотриманні стандартних правил експлуатації, звичайно ж).

Ще одна причина звернутися саме до нас - доступна вартість сервісного обслуговування бойлерів. По-перше, у нас немає ніяких «прихованих» платежів і переплат. По-друге, орієнтовну вартість можна уточнити вже у менеджера по телефону. І озвучена ціна залишиться незмінною (за винятком тих випадків, коли знадобляться додаткові роботи, які не входять в стандартний перелік).

Важливо! Обслуговування треба проводити регулярно! Несвоєчасний сервіс може привести до поломки водонагрівальної техніки і, зокрема, ключового елемента – ТЕНа.

навіщо потрібно саме своєчасне сервісне обслуговування бойлера?

Регулярний сервіс - це гарантія Вашого спокою. Дана послуга запобігає передчасні поломки і зберігає ваш бюджет, який треба було б витрачати на їх усунення. Або навіть на придбання нового бойлера.

За допомогою регулярного сервісу можна вчасно виявляти неполадки і оперативно вживати заходів. Або ж упевнитися, що з технікою все в порядку, і ніяких причин для занепокоєння немає.

Зрозуміло, запобігти поломку набагато легше, ніж її полагодити. І дешевше, оскільки ремонт обійдеться вам набагато дорожче сервісного обслуговування. А покупка нового бойлера - тим більше.

Діагностика та ремонт бойлерів

Крім сервісу водонагрівача ви також можете замовити в нашій компанії діагностичні або ремонтні роботи. Всі наші фахівці мають відповідні навички і знання, щоб провести діагностику водонагрівальної техніки і, якщо потрібно, полагодити її. Тому, якщо виникне така необхідність - звертайтеся.

Як замовити сервісне обслуговування бойлера?

 1. Заповнення заявки на сайті.
 2. Обговорення деталей замовлення з менеджером по телефону.
 3. Приїзд майстра в зазначений день і проведення сервісних робіт.
 4. Перевірка виконаної роботи і розрахунок з майстром.

Як ми працюємо?

 1. Приймаємо заявки. Зв'яжіться з нашим менеджером або заповніть онлайн-заявку на сайті.
 2. Визначаємо проблему. Консультант задасть вам уточнюючі питання для встановлення проблеми.
 3. Приїзд майстра. Наша бригада приїжджає до вас в призначений день. І потім оглядає обладнання на наявність несправностей.
 4. Проведення сервісних робіт. Фахівці виконують обслуговування, змінюють деталі і т.д.
 5. Гарантія на обслуговування. Після закінчення всіх робіт Ви отримуєте гарантію (вона діє тільки при дотриманні наших порад по експлуатації).

Наші переваги

 • своя інженерно-технічна бригада;
 • підвищення кваліфікації майстрів щороку;
 • гарантія на роботи;
 • конкурентні ціни;
 • безкоштовна техпідтримка.

Якісні матеріали

Під час сервісу бойлерів наші фахівці використовують якісні матеріали та оригінальні комплектуючі (нагрівальні елементи, прокладки та ін.).

Замовляйте сервіс водонагрівача в Києві та Одесі в Atlantic-Market!

Якщо перестав нормально працювати бойлер, сервіс - та послуга, яка вам допоможе. Всього один дзвінок і ми приїдемо до вас і повернемо техніку до життя.

Заплативши невелику суму, ви знову можете користуватися водонагрівачем в колишньому режимі - немов купили його тільки сьогодні.

Читати далі

Приховати

Сортувати:
Показати по:
Код: 144966

Сервісне обслуговування водонагрівачів

0 грн
Показано з 1 до 17 із 17 (всього 1 сторінок)