Графік работи call-центру:

Пн - Пт: 09:00 - 20:00
Сб: 10:00 - 16:00
Вс: 10:00 - 16:00
+38 (044) 333 40 79
Графік работи call-центру:

Будні: 09:00-20:00

Сб: 10:00-16:00

Нд: 10:00-16:00

Порівняти Порівняти
Кабінет
Завітайте до наших магазинів в Києві
Atlantic Блог Як вибрати електричний конвектор

Як вибрати електричний конвектор

Як вибрати електричний конвектор

З усіх видів опалювальних систем найперспективнішим і швидко розвиваються є саме електроопалення. В Україні це відчувається найбільшим чином. Не скрізь в нашій країні є газо-магістралі і нетрадиційні джерела енергії не набули поки популярність. Дуже часто трапляються поломки мереж централізованого опалення, в результаті чого, можна посеред зими, опинитися в крижаній квартирі в 25 градусний мороз. Або, в інших випадках, навіть при справній і стабільній роботі штатної опалювальної системи батареї гріють недостатньо.

Як показує практика, використання електроконвектора як опалення приміщень найкращий і часто - єдиний дієвий метод. За роки існування на ринку України опалювальні прилади фірми "Atlantic" проявили себе з найкращого боку при опаленні квартир, приватних будинків, торгових та адміністративних будівель, а також приміщень де необхідно підтримувати постійну температуру з точністю до одного градуса, наприклад, оранжереї з квітами, зимові сади і теплиці з рослинами.

Принцип роботи електроконвектора

как выбрать конвекторный обогреватель

В основі роботи конвективного обігрівача лежить принцип циркуляції повітря в приміщенні. Для того, щоб зрозуміти все більш детально, необхідно згадати шкільний курс фізики. Конвектор має отвори в своїй верхній і нижній частинах. Холодні аеромасси важчі. Вони розташовуються в нижніх шарах повітря в приміщенні, де власне і встановлюється конвектор. Саме холодне повітря надходить в конвектор через отвори знизу. Далі він набуває необхідну температуру за допомогою нагрівального елементу і виходить через отвори, розташовані у верхній частині агрегату.

Таким чином холодні повітряні маси нагріваючись в конвекторі пробиваються до стелі, там остигають і опускаються вниз, далі, знову неминуче потрапляють в нагрівальний прилад, і так по колу. Ось так і виходить такий собі замкнутий цикл в опалювальному приміщенні.

Переваги електроконвектора

До сильних сторін даного опалювального приладу відносяться:

 • Немає необхідності залагоджувати попередні бюрократичні формальності, так як установка такого агрегату не вимагає яких-небудь спеціальних дозволів.
 • Простота монтажу. Для того, щоб встановити електроконвектор, немає необхідності кликати фахівців. Все що від Вас потрібно після покупки агрегату - це привезти його додому і повісити на стіну, що можна зробити, покладаючись лише на свої навички.
 • При роботі, пристрій не видає шуму, так як не має рухомих деталей. Через це, його можна встановлювати в будь-якій кімнаті.
 • Швидко нагрівається.
 • Простий в обслуговуванні.
 • Точно підтримує температуру в приміщенні.
 • Має компактний розмір.
 • Варто набагато дешевше котлів, радіаторів.
 • Не спалює кисень (так як температура нагріву не перевищує 60 оС) і не сушить повітря.
 • Висока ККД (до 95%).
 • Висока економічність електроенергії.
 • Від приладу не виходить неприємний запах.

Електричний конвектор і безпека в будинку

как выбрать конвекторы отопления

Всі моделі сучасних електроконвекторів опалення Атлантик мають режими роботи, які не спалюють кисень, не сушать повітря і найголовніше не запалюють пил при попаданні на захисний корпус.

 1. Поверхня приладу нагрівається в межах безпечних температур, і не представляє небезпеки для опіку або займання. Він не викликає опіку навіть на дитячій шкірі. Також, всі сучасні моделі надійним чином захищені від води, що дозволяє експлуатувати їх в приміщення з підвищеною вологістю;
 2. Відключення електроенергії не представляє ніякої небезпеки для роботи конвектора. Після включення електричний конвектор збереже всі настройки і продовжить працювати в заданому режимі;
 3. Даний вид електрообігрівачів стане дуже зручним рішенням для дач і заміських будинків. Їх можна сміливо використовувати в зимовий період, вони оснащені захистом від замерзання. Електричний конвектор буде незамінним помічником при боротьбі з вологістю, вогкістю, грибком. Якщо в деякі приміщення недоцільно прокладати труби для опалення, ідеальним варіантом буде саме конвектор.

Електричні конвектори Атлантік стануть незамінними помічниками навіть в квартирах з центральним опаленням. Дуже часто в люті морози потрібно підняти температуру повітря в приміщенні в короткий час, наприклад, у ванній. Центральне опалення не дає такої можливості, а електричний конвектор впорається з цим завданням за лічені хвилини. На даному етапі електроконвектори стали дуже популярними джерелами тепла в торгових кіосках та ринкових павільйонах. Багато моделей для великих приміщень використовуються також і в офісах різних компаній, в складських приміщеннях і на виробничих майданчиках.

Конвектор і приміщення з підвищеною вологістю

как выбрать экономичный конвектор

Для будь-якої людини ванна кімната і санвузол - це місце, де він приводить себе в порядок, наводить красу, залишається наодинці з собою і своїми думками. Для створення затишної і комфортної атмосфери в цьому приміщенні, крім приємного інтер'єру необхідна комфортна температура повітря. Перебувати в цьому приміщенні з холодним і вологим повітрям заняття не з приємних. Особливо люблять проводити час у ванній кімнаті представниці слабкої статі, адже турбота про красу - їхнє улюблене заняття. Тому варто приділити питанню обігріву значну увагу. І тут з'являється головне питання - які прилади можна використовувати у ванній без загрози для життя і здоров'я. Звичайні обігрівачі не призначені для роботи у вологій атмосфері.

Ідеальним рішенням стане електричний конвектор фірми Атлантик. Практично всі моделі виконані зі стандартом захисту від вологи і бризок IP24, що дозволяє встановлювати прилад не тільки в житлових приміщеннях, але і ванних кімнатах, басейнах, душових. Варто сказати, що дизайн дозволяє обігрівачу гармонійно вписатися в загальний інтер'єр, і стати однією з його складових.

Якщо розглядати використання електричного конвектора у ванній кімнаті, варто звернути увагу на ступінь електрозахисту самого приладу, можливість роботи без заземлення, підключення без подовжувача і розетки. Електроконвектори виробництва Атлантик мають 2 клас захисту, можливість настінного кріплення і автономного підключення до електромережі. Це означає, що прилади Атлантік:

 • Не потребують виділеному підключенні до мережі (функціонують від побутової проводки),
 • Не вимагають пристрою заземлення і можуть залишатися підключеними добу на проліт.

При використанні електроконвектора у ванній або душовій кімнаті варто користуватися елементарними правилами безпеки, щоб уникнути займання або ураження током.Прі використанні електроконвектора у ванній або душовій кімнаті варто користуватися елементарними правилами безпеки, щоб уникнути займання або ураження струмом.

Враховуйте свої особисті побажання і звичайно ж фінансові можливості при виборі конвектора в ванну кімнату. Компанія Атлантік пропонує на вибір велику кількість моделей, які відрізняються за багатьма параметрами. Найбільш оптимальним варіантом для приміщення з підвищеною вологістю стануть наступні моделі:

 • Atlantic CMG-D MK01 (F118) (для ванної кімнати площею до 10 кв.м.),
 • Atlantic Altis CHG-3PACK02000 Вт (для великого приміщення).

При виборі моделі варто врахувати площу приміщення, місце для монтажу, можливість автономного підключення. Асортимент Атлантик зможе запропонувати моделі електроконвекторів, які підійдуть до будь-яких вимог покупця. Купуючи конвектор в приміщення з підвищеною вологістю варто врахувати і ступінь захисту приладу від перепадів напруги в електромережі. Сучасні моделі електроконвекторів Атлантик оснащені захистом від перегріву, перепадів напруги, замерзання, а також мають систему відключення при перекиданні і функцію блокування від дітей.

Всі суперечки про безпеку і практичності електроконвектора у ванній або душовій кімнаті позбавлені сенсу. Будь-яка модель фірми Атлантик підійде для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю. Від користувача потрібно тільки дотримання мінімальних правил безпеки при влаштуванні та експлуатації приладу.

Електроконвектори VS масляні радіатори. За ким майбутнє?

как выбрать конвекторный обогреватель

Перед покупкою обігрівача дуже багато стикаються зі складним для обивателя питанням: що краще і практичніше? Багато хто стверджує, що електроконвектори і масляні радіатори практично не мають відмінностей. Це не відповідає дійсності. Крім того, що прилади відрізняються в своїй конструкції і принципі функціонування, масляні радіатори мають ряд суттєвих недоліків:

 • Більша (майже на третину) споживання електрики.
 • Підвищена інерційність - масляний обігрівач витрачає енергію на розігрів тена, потім - масла, і лише потім вже настає процес безпосереднього обігріву приміщення. Електричні конвектори Атлантік відразу ж починають виконувати функцію обігріву приміщення, без зайвих витрат електроенергії і часу.

У той же час конвектори можуть похвалитися такими перевагами:

 • Електроконвектор володіє більш високими показниками ККД.
 • Електроконвектори набагато простіше в експлуатації. Їх можна безпечно переміщати і стильно розташувати в будь-якому інтер'єрі. Багато моделей мають як підлогове, так і настінне кріплення, що дуже зручно і практично.
 • Електричні конвектори набагато безпечніше у використанні, ніж масляні обігрівачі. Останні небезпечно встановлювати в дитячих і ванних кімнатах, вони мають високу температуру корпусу, що може призвести до опіків дітей і дорослих.
 • Конвектор створює більш комфортну атмосферу затишного тепла.

Компанія Атлантік ставить крапку у всіх суперечках покупців, і доводить незаперечну перевагу сучасних електроконвекторів над застарілими масляними обігрівачами. Нові технології і доступна ціна не залишають шансів менш безпечним і інертним масляним обігрівачів.

Механічний і електронний термостат. Що вибрати?

При покупці конвектора, одним з головних питань, що виникають в голові покупця стає вибір типу термостата. За укоріненому в стереотипах багатьох людей думку, механічний термостат більш надійний і довговічний. Але це поширена помилка не має під собою підстав. Переваги електронного термостата незаперечні:

 • Електронний термостат має високу точність дотримання температурного режиму - близько 0,1 ° С, механічні ж термостати в свою чергу забезпечують точність в межах 1-3 градусів, що може привести до непотрібного перевитрати електроенергії.
 • Точність роботи електронного термостата набагато вище, ніж механічного. До того ж механічний термостат з часом втрачає точність і може прийти в непридатність.
 • Електронний термостат має великі терміни експлуатації, за якими він випереджає механічний у багато разів.
 • Включення і вимикання термостата з механічним пристроєм супроводжується відповідним клацанням, в той час як електронний працює абсолютно безшумно.

За відгуками користувачів, конвектори з електронним термостатом набагато більш зручні та практичні в застосуванні, ніж моделі з механічним термостатом.

Електроконвектори фірми Атлантик можуть бути обладнані як електромеханічними, так і електронними термостатами. Електронні термостати мають ще й датчик температури повітря. Кожна модель конвекторів обов'язковим чином оснащується захистом від перегріву.

Електронні терморегулятори обладнані мікропроцесорним термостатом, який виконує ряд функцій:

 • датчики постійно контролюють температури повітря,
 • подають точний сигнал на керуючий ланцюг електрообігрівача,
 • електронагрівач утримує заданий режим з дотриманням максимальної точності.

Наочні дані для порівняння двох видів термостатів:

Механічний термостат Електронний термостат
Помірна ціна; Вартість конвектора більша
Достатня точність підтримки температурного режиму: 0,5-1ºС; Абсолютна відсутність шуму при роботі;
Специфічні звуки (клацання) при роботі (включення і виключення); Висока точність підтримки температури ± 0,1 ÷ 0,3 ºС
Стабільна робота при перепадах напруги. Наявність декількох режимів роботи, що дуже зручно для користувача.

Незалежно від того, який тип управління ви виберете, якість конвекторів Атлантик порадує вас і ваших близьких. Електричні конвектори як з механічним, так і електронним термостатом мають високу надійність, якістю і високим рівнем безпеки.

Яким повинен бути електроконвектор?

какой конвектор выбрать

На нашу думку, є 4 основні параметри на які слід звернути увагу при виборі конвекційного обігрівача. Дотримуйтеся при покупці агрегату наших порад, і Ви зробите правильний вибір на довгі роки.

Зовнішній вигляд

При виборі конвектора в першу чергу варто звернути увагу на корпус приладу, якщо бути точніше, на його габарити. Дуже багато залежить від правильного вибору висоти приладу, так як вона безпосередньо пов'язана з конвективними властивостями. Конвектори висотою 40 см і більше пропускають через себе повітря належним чином.

Спосіб установки

Існує маса видів конвекторів, в залежності від способів установки. Але в нашій країні набули популярності лише на підлогу і настінні конвектора. При покупці опалювального приладу необхідно визначиться яким чином планується його використання. Якщо ж Ви хочете, щоб конвектор був розташований на стіні, як звичайний радіатор, то Вам необхідний настінний агрегат. Він вішається на спеціальні кронштейни, як правило під вікном, щоб уникнути його запотівання. Якщо ж, Вам навпаки необхідно, щоб конвектор був рухливий, тобто повинна бути можливість його переміщення з однієї кімнати в іншу, то варто звернути увагу на підлоговий опалювальний прилад. Він має або ніжки, або колеса.

Потужність

Не потрібно бути фахівцем, щоб зрозуміти якої потужності Вам необхідний опалювальний прилад. Є одна проста формула: від заявленої потужності конвектора необхідно прибрати два нуля, щоб залишилося число повинне відповідати квадратурі приміщення, яке планується опалювати. Наприклад, конвектор потужністю 1000 Вт належним чином зможе опалювати приміщення площею 10 м², 2500 Вт ідеально підходить для 25 м² і т.д.

Додаткові функції

Які функції в своєму арсеналі повинен мати конвектор для комфортної та безпечної роботи?

 • Датчик перекидання. Якщо конвектор перекинувся, то спеціальне пристосування всередині, автоматично відключить живлення.
 • Таймер. Дає можливість установки потрібного часу для обігріву.
 • Регулювання температури. Для більш комфортної роботи користувач самостійно повинен задавати необхідну температуру. Регулювання температури буває механічна і електронна. Електронне регулювання точніша (до 0.1оС), але зате механічна підходить для вологих приміщень.
 • Термостат. З метою економії електрики дана функція передбачає автоматичне відключення живлення при досягненні необхідної температури в приміщенні. Також агрегат самостійно включиться, коли повітря охолоне.
 • Захист від замерзання. При наявності такої функції прилад вмикається автоматично якщо температура в кімнаті впаде до +7 ° С.

Найпопулярніші моделі електроконвекторів "Atlantic".

Далі хотілося б детальніше розповісти про 3-х конвекційних обігрівачах компанії "Atlantic", які користуються найбільшим попитом в нашому магазині.

Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 2000W

Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 2000W

Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 2000W

Даний конвектор відмінно підійде для опалювання приміщення площею 16-20 м². Використовується в основному як додатковий засіб опалення в квартирах або будинках. Має електронний термостат з можливістю програмування і роботи по таймеру. Більш практичний, тим вироби з механічним термостатом, з точки зору економії електроенергії. Також варто відзначити, що до нього можна підключати настінні програматори з системою Chronopass.

Altis Eco Boost 2 CHG-BD1 1500W

Altis Eco Boost 2 CHG-BD1 1500W

Altis Eco Boost 2 CHG-BD1 1500W

Рекомендується використовувати даний прилад в кімнаті з площею 11-15 м². Має в своєму арсеналі систему визначення присутності людей. Вона дає можливість швидко нагріти кімнату, якщо в ній хто-небудь знаходиться. Завдяки наявності безлічі електронних пристроїв економить до 35% електроенергії, а саме через наявність захисту від перегріву і завдяки економній роботі, якщо в приміщенні нікого немає.

Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 1000W

Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 1000W

Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 1000W

Оптимальна площа для продуктивної роботи даного приладу - 6-10 м². Дана модель поєднує в собі 2 джерела тепла: конвекційний потік і теплове випромінювання. Останнє стало можливим завдяки нагріваємої передньої панелі, яка має високу тепловіддачу. Також даний конвекційний обігрівач може похвалитися не пересушувати повітря закритим нагрівачем з технологією Soft Air, завдяки якому температура на його поверхні не перевищує 45 ° С, що не дасть користувачеві обпектися.

Офіційний сайт Atlantic-market.

Якщо ви твердо вирішили, що в якості додаткового або основного джерела опалення приватних і заміських будинків необхідно використовувати електроконвектор "Atlantic", то ми знаємо, як Вам допомогти. Наш інтернет-магазин займається реалізацією тільки сертифікованої продукції, яка відповідає всім європейським стандартам якості. На кожен товар поширюється гарантія, тому Ви можете не бояться, що набуваєте не оригінальну продукцію. Також ми можемо похвалитися демократичними цінами, так як ми працюємо безпосередньо з виробником протягом багатьох років.