Опис Редуктор тиску Honeywell D04FM-1 / 2A
Редуктори тиску води Honeywell D04FM захищають побутові системи водопостачання від надлишкового тиску на вході. Вони придатні для промислового та комерційного застосування в межах своїх технічних характеристик. Установка клапана пониження тиску Honeywell D04FM дозволяє попередити пошкодження системи через неконтрольоване підвищення тиску, а також зменшити споживання води. Забезпечується підтримання постійного рівня встановленого тиску на виході навіть при значних коливаннях тиску на вході. Зниження робочого тиску і підтримання його на постійному рівні мінімізує гідравлічний шум в системі.ОСОБЛИВОСТІ
- Схвалено WRAS в відповідності зі стандартом BS EN 1567 Компактна конструкція
- Регулювальна пружина не контактує з водою питної якості
- Тиск на виході задається поворотом зеленої ручкою настройки
- Компенсація тиску на вході - коливання тиску на вході не впливає на тиск на виході
- Відповідає гігієнічним рекомендаціям Федерального управління охорони навколишнього середовища ФРН для штучних матеріалів в контакті з водою питної якості і законодавству України
КОНСТРУКЦІЯ РЕДУКТОРА
До складу редуктора тиску D04FM входить: Корпус з з’єднанням G ¼ "для манометра Кришка пружини з регулювальним отвором Зелена ручка настройки Регулювальна пружина Манометр не входить в комплект поставки (див.« Додаткове обладнання та оснащення »)
Корпус - латунь, стійка до вимивання цинку Кришка пружини - високоякісний синтетичний матеріал Регулювальна пружина - пружинна сталь Ущільнювачі - нітрілбутадіеновий каучук (NBR) і етилен-пропілен-дієновий каучук (EPDM)
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | знищення тиску | |
| Середовище | вода | |
| Призначення | гаряча вода | |
| Матеріал чаші | латунь | |
| Матеріал ковпака пружини | синтетичний матеріал | |
| Макс. температура середовища (°C) | 70 | |
| Тиск максимальний на вході (бар) | 16 | |
| Заданий тиск на виході (бар) | 1,5..6 | |
| Шкала установки тиску | ні | |
| Максимальний тиск (бар) | PN16 | |
| Приєднувальний розмір (дюйми) | 1/2 | |
| Пропускна здатність | Kvs (м3/час) | 2.7 |
| Країна бренду | Германія |
Характеристики Редуктор тиску Honeywell D04FM-1 / 2A
| Характеристики Редуктор тиску Honeywell D04FM-1 / 2A | |
|---|---|
| Розмірність | 1/2 |
| Все для монтажу | Редуктор тиску води |
| Додатково Редуктор тиску Honeywell D04FM-1 / 2A | |
| Модель водонагрівача | Всі моделі |
Рекомендовані товари
